Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme natoque penatibus.

Latest Posts

Title Image

Soňa

Mgr. Art. Soňa „Staša“ Stachová – tréner

 

K tancu som sa dostala keď som mala 8 rokov. A hneď som si ho zamilovala až tak, že som sa ho rozhodla študovať na tanečnom konzervatóriu, ktoré som ukončila v odbore klasický tanec. Po maturite  som pokračovala v štúdiu na VŠMU v odbore tanečné umenie- didaktika klasického tanca, kde som ďalej rozvíjala svoje tanečné znalosti.

 

Už počas štúdia som sa zúčastňovala rôznych workshopov, stáži a tanečných kurzov, napr. mesačná tanečná stáž Ballettseminar in Wolfsegg v Rakúsku. Vystupovala som na rôznych eventoch na Slovensku aj v zahraničí a účinkovala vo videoklipoch a reklamách. Popri vysokej škole som začala učiť deti, čo ma napĺňa už 7 rokov.

 

„Tanec ma robí šťastnou a vnútorne ma napĺňa, bez tanca si neviem predstaviť svoj život. Málokto robí to,čo ho baví a mne sa to podarilo, spojila som svoje hobby so svojou prácou. Vždy ma bavila práca s deťmi tak som sa rozhodla pre vyučovanie tanca. Páči sa mi odovzdávať to, čo som sa naučila ďalším ľuďom a šíriť tanečné povedomie na Slovensku.“